2028
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2028,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-8.0,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,side_area_over_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

O Nas

Prawnicy DLB Legal:

Chcemy, aby dobrze czytało się naszego bloga

Materiały merytoryczne, które znajdą się na blogu, przygotowywane są przez doświadczonych adwokatów i radców prawnych, mających wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej dla  ZOZ, NZOZ oraz spółek zajmujących się działalnością medyczną i specjalistycznych gabinetów lekarskich. Szczególnie chcielibyśmy zainteresować blogiem osoby reprezentujące szpitale i przychodnie medyczne. Znajdą tutaj oni praktyczne wskazówki związane z przygotowaniami do ewentualnego sporu z NFZ-em (związanego z wykonywaniem świadczeń ponad limitowych) oraz praktyczne porady związane z prowadzeniem tego typu placówek.
Osoby zamierzające zarejestrować działalność medyczną, z pewnością zainteresują informacje na temat procedur rejestracji podmiotów medycznych lub indywidualnych praktyk lekarskich. Przydatne będą również informacje na temat skutecznego zabezpieczania się przed potencjalnymi pozwami pacjentów, w wyniku przeprowadzonego leczenia.

Dzięki stałej współpracy ze środowiskiem lekarskim wiemy z jakimi problemami borykają się w codziennej pracy. Dlatego mamy zamiar w ramach naszych publikacji wyjść naprzeciw oczekiwaniom tej grupy zawodowej. W ramach bloga będziemy poruszali między innymi tematykę: rejestracji i prowadzenia praktyki lekarskiej, zatrudniania lekarzy w ramach prawa pracy i kontraktów cywilnych, kontraktowania umów z NFZ, prowadzenia dokumentacji medycznej, ochrony przed pozwami ze pacjentów lub ich rodzin, związanymi z przeprowadzeniem leczenia, analizy bieżącej stanu prawnego związanego z szeroko rozumianą służbą zdrowia w naszym kraju. Zapraszamy do lektury.

Zespół

Tomasz Drabot

radca prawny

Dagmara Broniewicz

adwokat

Marta Leśniewska

radca prawny

Agata Białas

aplikant radcowski

Anna Gajewska-Więcek

radca prawny

Dominika Chrostowska

prawnik

Chcesz dołączyć do zespołu?

Chcesz dołączyć do zespołu?

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Prawników DLB Legal i tworzyć treści bloga kierowanego do środowiska medycznego - złóż swoją aplikację. Na pewno odezwiemy się.

Napisz do nas