1218
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1218,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-9.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,side_area_over_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
Zastrzeżenie

1 marca 2018

Słownik wyrażeń:

  1. Prawnicy DLB Legal – „Kancelaria”
  2. Blog https://prawodlalekarzy.pl – „Blog”
  3. Autorzy tekstów opublikowanych na Blogu – „Autorzy”
  4. Treści opublikowane na Blogu – „Teksty”
  5. Licencja Creative Commons Uznanie autorstwa – Bez utworów zależnych 3.0 Polska – „Licencja”

1.

Kancelaria ani Autorzy Tekstów nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczone na Blogu w zakresie, w jakim podmioty trzecie mogłyby doznać szkody majątkowej lub niemajątkowej, podejmując lub powstrzymując się od podjęcia czynności na podstawie treści zamieszczonych na Blogu.

2.

Autorzy oświadczają, iż treść Bloga nie stanowi informacji prawnej, opinii prawnej ani jakiejkolwiek porady prawnej i samodzielnie nie powinna być podstawą do podjęcia przez kogokolwiek jakiejkolwiek decyzji. Treść Bloga nie stanowi informacji o stanie obowiązującego prawa ani tego prawa, które mogłoby zostać uchwalone w przyszłości.

3.

Treść Bloga stanowi wyłącznie odzwierciedlenie poglądów Autorów i nie stanowi oficjalnego stanowiska Kancelarii w jakiejkolwiek sprawie omówionej na Blogu.

4.

Autorzy zastrzegają prawo do zmiany tekstów oraz poglądów przedstawionych na Blogu, w szczególności w przypadku zmiany prawa lub praktyki orzeczniczej sądów i organów administracji publicznej. © 2018 DLB Legal Drabot i Wspólnicy spółka komandytowa Niektóre prawa zastrzeżone zgodnie z licencją Creative Commons.
Teksty opublikowane na Blogu objęte są Licencją: http://creativecommons.org/licenses/bynd/3.0/pl. Kopiowanie, rozpowszechnianie, odtwarzanie i wykonywanie Tekstów jest dozwolone jedynie pod warunkiem uznania jego autorstwa zgodnie z poniższymi warunkami.

Każda kopia Tekstu musi być oznaczona:

  • imionami i nazwiskami autorów, ew. tytułami naukowymi (np. dr nauk prawnych) oraz zawodowymi (np. adwokat, radca prawny, aplikant adwokacki, aplikant radcowski),
  • oświadczeniem o treści: „Tekst ten pochodzi z Bloga www.prawodlalekarzy.pl stanowiącego własność Prawników DLB Legal www.prawodlalekarzy.pl. Wyrażone w nim opinie mogły ulec dezaktualizacji od czasu publikacji.”. Oznaczenie powinno być dokonane w sposób widoczny.

Na układ graficzny, zdjęcia, logotypy (znaki towarowe), kod (w szczególności XHTML oraz CSS) oraz wszystkie utwory inne niż Teksty, o których mowa wyżej, Autorzy ani Kancelaria nie udzielają licencji i zastrzegają wszelkie prawa autorskie do wymienionych utworów.